آرموتوربندی میلگرد به عنوان تقویت کننده در نظر گرفته شده است. این آرموتوربندی ها در بتن اجرا می شوند. این به سادگی بتن را به بتن مسلح تبدیل می کند.

این تقویت ممکن است ضروری باشد زیرا بتن می تواند نیروهای فشاری را جذب کند اما نیروهای کششی را به سختی جذب می کند. در مورد یک سازه یا ساختمان دیگر ، نیروهای کششی تقریباً ناگزیر رخ می دهند.

به همین دلیل است که تقریباً همیشه به این تقویت نیاز است. اما بستن آرموتوربندی میلگرد چگونه کار می کند؟

میلگرد از چه چیزی ساخته شده است؟

میلگرد یک محصول پایدار است. میلگرد از جمله خودروهای قدیمی ، یخچال یا نرده های قدیمی ساخته شده است یا در کل آهن قراضه ساخته شود یا از سنگ آهن. این فلزات قدیمی جمع آوری و مرتب می شوند ، به عنوان مثال توسط یک شرکت پسماند شهریllection تاسیسات و توسط فروشنده ضایعات سرانجام این فلزات به کوره بلند ختم می شوند.

در اینجا این ماده بسیار گرم می شود و فولاد مایع توسط واکنش های شیمیایی بعدی ایجاد می شود. این فولاد مایع به جدا کننده خط پلاستیکی مستطیلی تبدیل می شود.

سپس این میله ها دوباره گرم می شوند و توسط رول های قدرتمند به قطر مورد نظر میله های تقویت کننده تشکیل می شوند. بازیافت فلزات قدیمی در واقع چیزی را به ارمغان می آورد!

آرماتوربندی میلگرد جهت تقویت بافت

بستن آرموتوربندی میلگرد

میله های تقویت کننده از کوره بلند به کارخانه های پردازش فولاد تقویت کننده می روند. این کارخانه ها فولاد تقویت کننده را برش داده ، خم کرده و به شکل دلخواه که به عنوان پایه عمل می کند جوش می دهند.

بستن آرموتوربندی میلگرد بدین معناست که میله های آرماتور با قطر مناسب بریده و خم شده و با سیم اتصال به گونه ای متصل می شوند که نوعی آرموتوربندی از فولاد تقویت کننده ایجاد می شود که می تواند در بتن اجرا شود.

از آنجا که بستن آرموتوربندی میلگرد نیاز به دقت دارد ، انجام این کار توسط یک شرکت تخصصی مهم است. بر اساس نقشه ها می توان ابعاد ، اشکال و اجزای آرموتوربندی های میلگرد مناسب را محاسبه کرد.

سفارشی یا پیش ساخته؟

آرموتوربندی های میلگرد را می توان سفارشی کرد. به این ترتیب می توان تقویت مناسب را برای هر ساختمانی تهیه کرد. برای این آرموتوربندی های میلگرد سفارشی ، می توانید از اشکال مختلف و انتهای آرموتوربندی ، در قطر mm8mm / Ø10mm / Ø12mm / Ø16mm و تا طول 6000mm انتخاب کنید.

طیف گسترده ای از پیوندها و میله های تقویت کننده سفارشی وجود دارد. با کمک نقاشی های سه بعدی آرموتوربندی میلگرد ، ترتیب سفارشی آرموتوربندی های میلگرد واضح تر است زیرا مشخص می شود که برای اندازه مناسب دقیقاً چه چیزی مورد نیاز است.

آرموتوربندی های میلگرد پیش ساخته برای متداول ترین مقطع تیر بتنی با طول 3000 میلی متر در قطر mm10 میلی متر و mm12 میلی متر مناسب بوده و در 3 انتهای مختلف آرموتور موجود است. آنها با 3 سر مختلف آرموتور در دسترس هستند ، به طوری که اتصال آرموتور های میلگرد سریع و آسان است.

آیا در مورد امکانات آرموتور های میلگرد سفارشی خواسته های خاصی دارید؟ یا آیا می خواهید بدانید آیا نیاز شما به آرموتور میلگرد پیش ساخته امکان پذیر است؟ لطفا با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم به شما کمک کنیم!جهت دریافت قیمت میلگرد یا بورس آهن آلات اصفهان تماص حاصل نمایید.