آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده یا PPGI چیست؟

آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده یک محصول فولادی صنعتی و ساختمانی با کاربردهای متعدد است.

آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده با نام PPGI نیز شناخته می شود به آن ورق رنگي يا ورق گالوانيزه رنگي هم مي گويند. گاهی اوقات PPGI به عنوان فولاد از پیش پوشش داده شده شناخته می شود.

آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده اغلب در ساخت طیف وسیعی از محصولات از ماشین آلات تا تولید دستگاه استفاده می شود.

این یکی از انواع آهن گالوانیزه (GI) است که در روی غوطه ور شده است. این به جلوگیری از ایجاد زنگ زدگی در محصول کمک می کند. در صنعت ، اغلب از آنها به عنوان فولادهای با روکش فلزی یا فولادهای از پیش پوشش داده شده نیز یاد می شود.

آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده یا PPGI آماده ارسال عمده به مشتریان در سراسر جهان است
آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده یا PPGI  آماده ارسال به مشتریان است

آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده برای چه مواردی استفاده می شود؟

اشکال گوناگونی از جنس آهن گالوانیزه وجود دارد و استفاده از فولاد بستگی به فرم آن دارد. تولید کنندگان از آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده در سراسر جهان برای نیازهای زیر استفاده می کنند:

  • صنعت ساختمان-هنگامی که مشتریان شما به دنبال مصالح با دوام اما درجه یک و زیبا هستند ، آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده باید در بالای لیست شما باشد. ویژگی شماره یک PPGI توانایی آن در برابر خوردگی در مدت زمان طولانی است. PPGI علاوه بر اینکه برای قطعات ساختاری قابل توجهی در ساختمان استفاده می شود ، می تواند برای نیازهای کوچکتر نیز در نظر گرفته شود. این می تواند برای ناودان ، تیر ، شمشیربازی و حتی لوله ها باشد.
آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده برای فروش
  • صنعت انرژی بادی و خورشیدی – انرژی پاک به سرعت در حال تبدیل شدن به منبع مورد نیاز برای انرژی است. برای تولید کنندگان این صنعت ، PPGI می تواند یک ماده عالی برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید باشد. حفاظت در برابر خوردگی خیال شما را راحت می کند و می دانید که مشتریان شما محصولات با کیفیتی را دریافت می کنند که نیاز به حداقل نگهداری از طرف آنها دارد. از آنجا که آنها اقلام خود را برای مدت طولانی در فضای باز رها می کنند ، از این اطمینان برخوردارند که مواد با بالاترین کیفیت هستند.
  • صنعت خودرو – آهن گالوانیزه از پیش رنگ شده یا PPGI نیز می تواند در صنعت خودرو استفاده شود. این می تواند بدنه ای را برای وسایل نقلیه فراهم کند که بتواند در شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند. این امر به خودروسازان این امکان را می دهد تا واحدها را با توجه به