آیا هنگام سفارش به تعداد مش یا فاصله دهنده برای پروژه ساختمانی خود شک دارید؟ بورس آهن آلات دارای ابزارهای مختلف محاسبه و دستورالعمل های مفید است. به این ترتیب می توانید به راحتی تعیین کنید که چقدر باید از یک محصول سفارش دهید. در زیر مروری بر محصولاتی خواهید داشت که دستورالعمل های مربوط به آنها در سایت موجود است.

مش تقویت کننده

آیا مساحت اتاق را می شناسید؟ سپس به راحتی می توانید تعداد مورد نیاز مش آرماتور را با ماشین حساب مش تقویت کننده محاسبه کنید. مساحت ، قطر و فاصله سیم را وارد کنید و ماشین حساب اطلاعاتی در مورد اینکه کدام نوع مش تقویت کننده مناسب است ، تعداد مورد نیاز و قیمت هر قطعه به شما می دهد.

ماشین حساب مش فولادی سازه ای

وزن میلگرد

برای تعیین وزن میلگرد یا میله های تقویت کننده که می خواهید سفارش دهید ، قطر و طول کل میله ها را در ابزار محاسبه وارد کنید. با یک بار فشردن دکمه وزن را خواهید فهمید.

تیرهای مشبک

در کفهای بتنی می توان از تیرهای مشبک برای نگه داشتن میله های تقویت کننده یا مش تقویت کننده در فاصله دلخواه از یکدیگر استفاده کرد. اگر مساحت کف را می دانید ، تعداد تیرهای مشبک مورد نیاز با این دستورالعمل را نیز می دانید: مساحت (متر 2 ) x 0.85

قرار دادن تیرهای مهاربندی

فاصله دهنده ها

اسپیسرها پوشش صحیح بتن بین آرماتور و قالب را تضمین می کنند. جداکننده ها در اندازه ها ، اشکال و مواد مختلف وجود دارد. این دستورالعمل در هر نوع فاصله دهنده یا کاربرد برای تعداد فاصله دهنده های صحیح متفاوت است:

  • جدا کننده پلاستیکی ، چرخ یا پایه تخت: 6 فاصله در قفس میلگرد 1000 میلی متری
  • جداکننده های بتنی (کوچک) برای قفس های میلگرد: 3 فاصله در قفس 1000 میلی متری
  • فاصله دهنده های بتنی (بزرگ و کوچک) برای تقویت دال: 3 فاصله در 1 متر 2
  • میله های فاصله دهنده بتنی: 2،5 میله فاصله دار در 1 متر 2
  • فاصله دهنده های پلاستیکی: سطح مش (متر 2 ) x 0.85

هنگام سفارش توجه کنید که تعداد قطعات در هر بسته به ازای هر نوع فاصله دهنده قید شده باشد! تعداد آنها بین 25 تا 500 فاصله گیر متغیر است.

گیره پلیت پایین

میلگردها برای محکم کردن صفحات زیرین یا قالب های گم شده محکم می شوند. قابل استفاده در ترکیب با تمام صفحات پایه و دیوار. هنگام استفاده از جعبه برق Isobouw ، دستورالعمل زیر اعمال می شود: 1 در هر صفحه اصلی و 2 در هر قطعه گوشه.

جهت دریافت قیمت میلگرد و قیمت تیرآهن  با بورس آهن تماس حاصبل نمایید