نوع و تعداد مورد نیاز مش تقویت کننده برای پروژه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما می توانیم تقویت پروژه شما را توسعه دهیم. اما همچنین می توانید با استفاده از ماشین حساب مش تقویت کننده ، مش تقویت کننده مورد نیاز را سریع و آسان محاسبه کنید. یک ابزار محاسبه مفید که باعث صرفه جویی زیادی در کار شما می شود.

عواملی که مش تقویت کننده مورد نیاز را تحت تأثیر قرار می دهند

کدام عوامل مهم هستند؟ اینها از جمله قطر مش تقویت کننده ، فاصله سیم ها و دسترسی به محل ساخت است. طول بستن مش تقویت کننده نیز در انتخاب نوع و تعداد مش مجدد برای پروژه شما نقش دارد. انواع B ، BEC و BS عموماً برای تقویت اسلب مناسب ترین هستند ، زیرا دارای انتهای پرواز هستند و بنابراین طول لپینگ را فراهم می کنند.

اهمیت طول زدن برای جذب نیروهای کششی

هنگام استفاده از آرماتور ، طول چفت شدن باید در نظر گرفته شود. طول بستن قطعه ای است که یک نوار مش با میله دیگر همپوشانی دارد. اگر مش تقویت کننده (بدون انتهای پرواز) را در کنار یکدیگر قرار دهید و آنها را به هم ببندید ، نقاط ضعیفی در مقاوم سازی بتن به دست خواهید آورد. بتن می تواند در این مناطق ترک بخورد.

مش انتهای پرواز عملی است

اگر از مش بدون انتهای پرنده استفاده می کنید ، باید آنها را روی هم قرار دهید تا طول لپینگ مناسب را بدست آورید. به این ترتیب می توانید تا 8 لایه تقویت کننده در نقاط خاص دریافت کنید. در این مکانها پوشش بتن کاهش می یابد و در احتمال بیشتری برای پوسیدگی بتن کاهش می یابد. به همین دلیل است که انتخاب مش تقویت کننده با انتهای پرواز برای کفها راحت تر است.

طول تقویت کننده مش تقویت کننده تصویر 1: ارتباط بین مش تقویت کننده با انتهای پرواز

مشاوره سفارشی شما با محصولات استاندارد

سفارشی سازی استاندارد ما است. اما این بدان معنا نیست که در مشورت ما فقط مش سفارشی وجود دارد. توسعه فونداسیون و کف کار سفارشی است: ما دقیقاً برای شما محاسبه می کنیم که برای پروژه خود به چه موادی نیاز دارید. اما محصولات استاندارد نیز در این مورد استفاده می شوند ، مانند جداکننده های بتونی ، فاصله دهنده های پلاستیکی و در نتیجه همچنین مش تقویت کننده استاندارد (که باید تا حدی در محل برش داده شود). علاوه بر این ، ما استانداردهای ساخت و ساز ، استانداردهای بلند کردن ، دسترسی به کار ، زمان تحویل و قیمت را در توصیه های سفارشی خود در نظر می گیریم.

تعداد مورد نیاز مش تقویت کننده را خودتان در 3 مرحله محاسبه کنید

آیا می خواهید سریع تعیین کنید که به کدام مش تقویت کننده نیاز دارید و آنها را سفارش دهید؟ در ماشین حساب مش تقویت کننده ، عوامل تأثیرگذار در نظر گرفته شده است. فقط در 3 مرحله محاسبه می کنید که کدام مش تقویت کننده مناسب است و چقدر برای پروژه خود نیاز دارید. سه مرحله ماشین حساب مش تقویت کننده به شرح زیر است:

  1. مساحت را محاسبه کنید: مساحت پروژه خود را با وارد کردن طول و عرض محاسبه کنید
  2. نوع تقویت را انتخاب کنید: از یک لایه تقویت کننده تک لایه یا دو لایه انتخاب کنید و قطر و فاصله سیم مورد نظر را وارد کنید
  3. پوشش را مشخص کنید: ضخامت کف بتنی ، پوشش مورد نظر برای قسمت پایین و بالا را در صورت انتخاب دو لایه مش تقویت کننده وارد کنید

سپس بر روی “محاسبه مش تقویت کننده مورد نیاز” کلیک کنید تا ما به شما توصیه خود را ارائه دهیم. توصیه ما اولین گزینه است ، اما انواع دیگری از مشهای تقویت کننده را که مناسب پروژه شما هستند نیز نشان می دهیم. با یک کلیک بر روی یک دکمه ، می توانید مش تقویت کننده مورد نظر را به مقدار مناسب در سبد خرید خود قرار دهید.

محاسبه کننده تقویت کننده مشتصویر 2: 3 مرحله ماشین حساب مش تقویت کننده