فولادساز دور جدید افزایش قیمت ها را در اواخر روز 10 آگوست آغاز کرد و 30 دلار/سنت افزایش قیمت تمام معاملات میله سیم را صادر کرد. افزایش قیمت با سفارشات جدید مثر بود.

قطر میله سیم زیر 0.25 اینچ همچنان به اندازه 20 دلار در هر ماه باقی می ماند. بر اساس این نامه ، سفارشات موجود ارسال شده تا 31 آگوست از قیمت محافظت می شود.

شرکت آزادی فولاد و فلزات تجاری با افزایش $ 30/st در تمام محصولات میله های سیم دار 11 اوت افزایش یافت. افزایش آزادی در حمل و نقل 1 سپتامبر م ،ثر بود ، در حالی که افزایش CMC در سفارشات جدید در 11 اوت موثر بود.

این حرکات دهمین دور افزایش قیمت میله سیم از سپتامبر 2020 است و در پی خرید قراضه آگوست اعلام شد که قیمت قراضه خرد شده 20 دلار در لیتر کاهش یافت.

در حالی که قیمت میله سیم قیمت قراضه را تا حد زیادی ردیابی کرده است ، عرضه محدود داخلی و تقاضای پایدار باعث شده است که کارخانه های تولیدکننده میله های آمریکایی با وجود نوسان قیمت قراضه ، قیمت ها را تقریباً در ماه 2021 افزایش دهند.

یک توزیع کننده پس از اعلام این خبر گفت: “در این مرحله ، من انتظار دارم همه از هر گونه افزایش پیش بینی شده پیروی کنند.” “فقط دسترسی کافی برای پشتیبانی از تقاضا وجود ندارد.”

یک خریدار با بیان این که انتظار داشت این افزایش را داشته باشد ، اظهار داشت که انتظار می رود این افزایش افزایش یابد زیرا کارخانه ها دلیلی برای ثابت نگه داشتن قیمت ها در شرایط کنونی بازار ندارند. یکی از تأمین کنندگان او قبلاً به مشتریان اطلاع داده بود که قصد دارد این افزایش را دنبال کند.
آخرین ارزیابی هفتگی میله های مفتولی S&P Global Platts در تاریخ 6 آگوست 1100 تا 1130 دلار بود.

source