مش تقویت کننده جزء مهمی در سازه های بتنی است. این مشها مقاومت درون بتن را تضمین می کنند زیرا نیروهای کششی را جذب می کنند.

در نتیجه از ترک خوردن اجتناب می شود. بتن باعث جذب نیروهای فشاری می شود. مش تقویت کننده در اشکال و اندازه های مختلف موجود است ، اما فرآیند قرارگیری این مشها در واقع چگونه کار می کند؟ در این مقاله ما آن را برای شما توضیح می دهیم.

نوع مش و شکل آن

ابتدا تعیین کنید که چه نوع مش باید و به چه شکلی قرار گیرد. مش تقویت کننده در اندازه های مختلف وجود دارد و همچنین فاصله سیم های متفاوتی دارد. این انتخاب بستگی به باری دارد که بتن در نهایت باید تحمل کند. این محاسبه معمولاً توسط سازنده انجام می شود.

تورهای بتنی

علاوه بر این ، مش تقویت کننده می تواند گالوانیزه شود. گالوانیزه کردن شبکه از خوردگی جلوگیری می کند. خوردگی فرایند شیمیایی است که در آن مواد به دلیل تأثیرات خارجی کار می کنند. زنگ خوردگی آهن است. بنابراین گالوانیزه کردن شبکه بتنی از خوردگی و احتمالاً پوسیدگی بتن جلوگیری می کند.

ابعاد مش.

ثانیاً ، اندازه مش باید تعیین شود. مساحت کل کف بتنی در این مورد مهم است. آیا با این موضوع کاملاً آشنا نیستید؟ پس عاقلانه است که از یک متخصص مشاوره بخواهید.

به این ترتیب شما هرگز بعداً با شگفتی روبرو نخواهید شد و مطمئناً می دانید که بتن و مش تقویت کننده نتایج مطلوب را تضمین می کنند. وقتی می دانید که به کدام مش نیاز دارید ، می توانید مش را سفارش دهید. امروزه بسیاری از شرکتها مش سفارشی نیز ارائه می دهند. سپس اینها بر اساس خواسته ها و نیازهای شما به طور خاص ساخته می شوند.

قرار دادن مش.

سپس مش در جایی قرار می گیرد که می خواهید بتن را بریزید. قبل از ریختن بتن ، مش تقویت کننده را در ارتفاع مشخصی با کمک جدا کننده های بتنی قرار می دهند. در صورت وجود دو لایه مش تقویت کننده ، تیرهای مشبک بین مش قرار می گیرد. پس از نصب مش آرماتور ، ریختن بتن می تواند آغاز شود.

آیا به دنبال مش تقویت کننده هستید؟ ما در بورس آهن مش تقویت کننده را در همه اشکال و اندازه ها ارائه می دهیم. علاوه بر این ، ما همچنین می توانیم این موارد را کاملاً مطابق نیاز شما سفارشی کنیم. برای گرفتن قیمت میلگرد و اطلاعات بیشتر یا سوالات بهتر است با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم بیشتر به شما کمک کنیم.