به منظور تقویت بتن ، معمولاً از مش ساخته شده از فولاد استفاده می شود. اینها به اصطلاح مش تقویت کننده هستند.

این مش شامل میله هایی است که به هم جوش داده شده اند. این باعث ایجاد نوعی شبکه با مش هایی می شود که اندازه آنها می تواند متفاوت باشد. قطر فولاد مورد استفاده نیز می تواند متفاوت باشد.

آرماتور باید در ارتباط با عملکرد میلگرد دارای قطر و اندازه صحیح باشد. بتن خود نیروهای فشاری را که یک ساختمان اعمال می کند جذب می کند. تقویت بتن تضمین می کند که نیروهای کششی به اندازه کافی جذب می شوند. برای تقویت مش دقیقاً چه امکاناتی وجود دارد؟

مش تقویت کننده پیش ساخته

مش تقویت کننده در اندازه ها و ضخامت های مختلف موجود است. مش تقویت کننده استاندارد ، مانند مش BEC ، PS و P در صنعت ساختمان به خوبی شناخته شده است. ما سالهاست که با این مش تقویت کننده استاندارد کار می کنیم.

از آنجا که این مشهای استاندارد تقویت کننده توسط بسیاری شناخته شده و اجرا می شوند ، در دسترس بودن بسیار خوب است و قیمت ها مطلوب است. می تواند به صورت انبوه تولید شود و آنها همیشه در انبار هستند.

تشک های بتنی ، چه گزینه هایی وجود دارد؟

مش تقویت کننده سفارشی

گاهی اوقات مش استاندارد امکان پذیر نیست. بورس آهن به شما این فرصت را می دهد که مش تقویت کننده سفارشی بسازید. مزایای مش سفارشی این است که هیچ فولاد تقویت کننده اضافی ندارید و مش دقیقاً مناسب است. بنابراین پردازش و اعمال آن در محل ساخت و ساز آسان و کارآمد است.

علاوه بر این ، ابعاد را می توان با گزینه های حمل و نقل تنظیم کرد.

چند مش تقویت کننده مورد نیاز است؟

تعیین تعداد و نوع صحیح مش آرماتور آرماتوربندی به موارد مختلفی بستگی دارد ، مانند قطر آرماتور ، دسترسی به محل ساخت و نحوه حمل و نقل. آیا سطح مش را می شناسید؟ سپس با ماشین حساب مش تقویت کننده تعداد مورد نیاز را محاسبه کنید.

تولید

مش تقویت کننده از فولاد تقویت کننده ساخته شده است. این میلگرد از جمله فلزات قدیمی خودروهای قدیمی ، یخچال یا حصار است. این فلزات قدیمی در کوره بلند بسیار گرم می شوند. فولاد مایع از واکنشهای شیمیایی بعدی تولید می شود.

این فولاد مایع به جدا کننده خط پلاستیکی مستطیلی تبدیل می شود. سپس این میله ها دوباره گرم می شوند و توسط رول های قدرتمند به قطر مورد نظر میله های تقویت کننده تشکیل می شوند. این میله ها را می توان بعداً به عنوان مش تقویت کننده پردازش کرد.

آیا در مورد امکانات مش تقویت کننده سفارشی خواسته های خاصی دارید؟ یا آیا می خواهید بدانید که مش تقویت کننده مورد نیاز شما شامل امکانات پیش ساخته است یا به راه حل سفارشی نیاز است؟ برای دریافت قیمت میلگرد و مش لطفا با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم به شما کمک کنیم!