علیرغم پیشرفت خوب کشورها در بازیافت ، هنوز مقدار زیادی فلز قابل بازیافت به محل دفن زباله فرستاده میشود.

تخمین زده می شود که تنها 70 درصد قوطی های آلومینیومی در سطح جهان بازیافت می شوند و بسیاری از اقلامی که در انتهای آنها قرار می گیرد می توانند بازیافت شوند.

هنگامی که ظروف آلومینیومی به درستی بازیافت می شوند ، فقط 60 روز پس از قرار دادن آنها در سطل زباله می توانید آنها را در قفسه قرار دهید!

آیا می دانید که اگر اقلام مربوط به بازیافت نباشند یا کثیف باشند ، کل دسته بازیافت را آلوده می کند و همه چیز باید دور ریخته شود؟

نحوه بازیافت بسته بندی آلومینیومی

برای اطمینان از این که چنین اتفاقی نمی افتد ، ما یک راهنمای مفید در مورد نحوه بازیابی صحیح فلزات خود گردآوری کرده ایم.

  1. شستشو دهید و تکرار کنید

تمام ظروف فلزی که دارای مواد غذایی بوده اند ، نیاز به آبکشی خوب دارند. بهترین روش برای انجام این کار ، آب گرم و صابون است ، به ویژه قوطی های لوبیا که مایع سس دار می تواند به آنها بچسبد. قوطی های نوشیدنی نیز نیاز به شستشو دارند ، اما می توانید به راحتی آنها را با مقداری آب بیرون بریزید تا مطمئن شوید چسبناک نیستند یا روی آنها بقایای نوشیدنی هایی وجود دارد که بازیافت را آلوده می کند. برخی از موارد دارای کمی “آبکشی” روی نماد است که به شما می گوید قبل از رفتن به سطل زباله باید آن را بشویید.

  1. قطعات غیر قابل بازیافت را بردارید

هر گونه قطعات غیرقابل بازیافت باید مانند نازل های روی قوطی برداشته شود ، زیرا این امر همچنین می تواند کل دسته بازیافت را آلوده کند. محصولات دارای نمادهایی هستند که به شما می گویند آیا می توان آنها را بازیافت کرد و آیا هیچ قسمتی نمی تواند باشد ، بنابراین همیشه باید برچسب ها را بررسی کنید.

  1. انباشته یا دپو نکنید

قوطی ها را نباید در وسایل دیگر قرار دهید و چیزها را نباید داخل یکدیگر قرار دهید ، بلکه همه باید به صورت جداگانه در سطل زباله قرار گیرند. برای ایجاد فضای بیشتر برای محصولات در سطل آشپزخانه خود ، بسیاری از افراد اقلام را نیز خرد می کنند. بطری های پلاستیکی معمولاً می توانند خرد شوند ، اما نباید این کار را با قوطی ها انجام دهید. هنگامی که قوطی ها خرد می شوند ، مرتب سازی آنها دشوار می شود ، و ممکن است به عنوان کاغذ در تاسیسات طبقه بندی شوند ، که دسته ای دیگر از مواد قابل بازیافت را آلوده می کند.

  1. بررسی واقعیت

وب سایت شورای محلی خود را برای جزییات آنچه می توان و نمی توان در منطقه شما بازیافت کرد ، مجدداً بررسی کنید تا بدانید چه چیزی را باید و چه چیزی را نباید در سطل بازیافت قرار دهید! نماد “به طور گسترده بازیافت” روی اقلام به این معنی است که بیش از 75 authorities از مقامات محلی محصول را بازیافت می کنند ، اما منطقه شما ممکن است اینطور نباشد ، بنابراین همیشه بهتر است اگر به منطقه جدیدی نقل مکان کردید دوباره آن را بررسی کرده و به یاد داشته باشید. علامت “هنوز بازیافت ن