لیست روزانه قیمت ورق

جهت نمایش لیست قیمت ورق بر روی دسته مربوطه کلیک کنید

قیمت ورق رنگی
قیمت ورق گالوانیزه
قیمت ورق سیاه

راهنمای قیمت ورق

ورق‌ فولادی در انواع  ورق گالوانیزه، ورق سیاه و همچنین ورق رنگی در بازار عرضه می‌شود و برای خرید آن‌ باید با خصوصیات و ویژگی‌های مختلف ورق آشنا باشید تا هنگام خرید آن‌ها را مد نظر قرار دهید.

بنابر آمار، معمولاً بیشتر ورقه‌های آهنی مثل ورق سیاه و …، در صنایع اتومبیل سازی، کشتی‌سازی، صنایع سنگین، پل سازی و سازه‌های فلزی مصرف‌ می شود و این مطلب کمک می کند تا نکات مورد نیاز را قبل از خرید محصول فولادی آموزش ببینید.

ورق گالوانیزه

ورق‌های گالوانیزه که به علت ضد زنگ بودن مصرف زیادی دارند، در ضخامت‌ها و عرض‌های مختلفی به دو صورت رول و برش خورده به خریداران عرضه می‌شود.

این نوع ورق‌ در قسمت های مختلف مانند ساختمان، فریم بندی و چارچوب‌های فولادی، اجزای خودرو و پانل‌های مخصوص بدنه، لوله و پروفیل‌سازی، قفسه سازی و راک، لوازم خانگی و کالاهای برقی، اجزاء ماشین آلات کشاورزی و نورد مجدد و پوشش دهی کاربرد دارند.

قیمت ورق | بورس آهن

ورق سیاه

ورق‌ سیاه در صنایع لوله و پروفیل، سازه‌های فلزی و ساختمانی کاربرد دارد. این ورق به حالت رول با ضخامت‌های مختلف و ابعاد متنوع به تولید می شود که در صنعت به کلاف گرم شناخته می‌شود.

ورق رنگی

ورق‌ رنگی در حالت رول عرضه می‌شود. ورق‌های رنگی در واقع ورق‌های فلزی گالوانیزه هستند که توسط تکنیک‌های بخصوصی در صنعت رنگ آمیزی شده‌اند.

از جمله کاربردهای آن‌ها در صنایع ساختمانی، ساخت لوازم خانگی، صنایع فلزی و صنعت حمل و نقل می‌باشد.

قیمت ورق

قیمت ورق آهنی وابسته به موارد مختلفی مثل نوع ورق، ضخامت، ابعاد و کارخانه تولیدکننده دارد و دائما قیمت‌ها در حال نوسان است.

چنانچه تصمیم به خرید ورق‌ را دارید در همان روز که می‌خواهید خرید انجام دهید به فروشگاه بورس آهن مراجعه نموده و با کارشناسان، ما مشورت کنید.

نمایش بیشتر

بورس آهن ورق های گالوانیزه را برای تمامی شهرها ارسال می کند

بله ، امکانات متفاوتی از جمله برشکاری ، گالوانیزه کردن و … برای ورق های خریداری شده امکان پذیر است .

قیمت های اعلام شده در سایت عموما برای رول ورق می باشد . برای ورق های برش خورده و شیت شده با توجه به هزینه برشکاری و …. به شما اعلام قیمت خواهد شد

بله برای سفارش ورق شیت شده با کارشناسان تماس بگیرید .

بله قیمت اعلامی در سایت به طور روزانه ساعت 13 به روز رسانی میشود . همچنین میتوانید با شماره 09134433748 تماس بگیرید .