لیست قیمت ساندویچ پانل و شرکت های تولید کننده

برای نمایش قیمت ساندویچ پانل مرتبط با هر شرکت بر روی آن کلیک کنید

قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی پیش ساخته است که شامل دو لایه است یکی ماده سفت و سخت که به هر دو طرف یک هسته سبک وزن متصل می شود.

ساندویچ پانل گاهی اوقات به عنوان پانل کامپوزیت یا پانل عایق بندی ساختاری نامیده می شود از مزایای ساندویچ پانل وزن سبکی است در بعضی موارد خاص برای ساخت دیوار یا سقف از آن‌ها استفاده می شود. 

لایه میانی این مصالح ماده ای عایق و سبک وزن است. معمولا جنس لایه میانی از موادی مانند

  • پلی استایرن
  • پشم سنگ، پشم شیشه
  • پلی اورتان
  • XPS

است و دو طرف این لایه را ورق فولادی قرار میگیرد. جنس ورق های فلزی نیز معمولا ورق گالوانیزه یا ورق رنگی یا آلومینیوم است.وظیفه اصلی لایه میانی عایق حرارتی و صوتی است.ساندویچ پانل داری دو دستهدیواری و سقفی است. این محصول بیشتر به عنوان یک روکش خارجی برای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت ساندویچ پانل

کاربرد دیگر ساندویچ پانل به عنوان پانل سقف ، نما و اتاق های یخچالی است. این محصول به خاطر سهولت در نصب و گزینه مناسبی برای مصالح سنتی است.از دیگر مزایای  می توان به مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد. بکاربرد عایق در لایه میانی و ورق هایی همچون ورق آلومینیومی عنصری تاثیر گذار در این مقاومت این مصالح است و گزینه مناسبی برای ساخت ساختمان های مختلف و سیستم های حامل تبدیل کرده است.

قیمت ساندویچ پانل

 حمل نقل آن بسیار آسان از دیگر مزایای این محصول است که قیمت ساندویچ پانل را توجیه می نمایید، به طوری که قطعات ساندویچ پانل به صورت جدا از هم است.و به راحتی می‌توان این قطعات را به هم متصل نمود،به طوری که متخصصان نصب ساندویچ پانل به راحتی در کم تر از یک روز این قطعات را برای شما در کنار هم قرار می‌دهند.

نمایش بیشتر