لیست قیمت ورق گالوانیزه و شرکت های تولید کننده

برای نمایش لیست قیمت ورق گالوانیزه مرتبط با هر شرکت بر روی آن کلیک کنید

معرفی ورق گالوانیزه

به ورقی از جنس فولاد که با آلیاژهایی چون روی پوشش داده می‌شود تا بتوان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد ورق گالوانیزه گفته می شود.

علت استفاده از این پوشش بر روی ورق‌، جلوگیری از زنگ زدگی ورق است که باعث افزایش قیمت ورق  می شود اما وقتی در تماس با محیط بیرون قرار می‌گیرند واکنش نمی دهند این خاصیت قیمت ورق گالوانیزه را توجیه می کند.

ورق‌ گالوانیزه عرضهای مختلفی دارند که رنج آن‌ها در بازه‌ی ۱۰۰۰ تا ۱۲۵۰ میلی‌متر می‌باشد و هر صنعتی با توجه به هدفی که دنبال می‌کند نمونه‌ی مورد نظر خود را انتخاب می‌کند.

 از ویژگی‌های مهم ورق‌ گالوانیزه پایین بودن هزینه‌ی نگهداری آن است.

راهنمای خرید و قیمت ورق گالوانیزه

زمان خرید ورق‌ گالوانیزه باید به آیتم های مختلفی توجه داشت تا خریدی مطمئن و متناسب با هدف خود را انجام دهید. ورق گالوانیزه در صنایع مختلف کاربرد داشته و مواردی ازجمله ابعاد، ضخامت و قیمت در آن‌ تأثیرگذار است.

این نوع ورق‌ توسط کارخانه‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند که در بین انواع آن‌، ورق فولاد مبارکه اصفهان به علت کیفیت بالا در تولید و قیمت عادلانه، بیشترین رضایتمندی را در بین مشتریان دارد.

قیمت ورق گالوانیزه | بورس آهن

انواع ورق گالوانیزه

ورق‌های گالوانیزه در ضخامت‌ و عرض‌ مختلفی به بازار به عرضه می شود و با توجه به نوع مصرف، ورق انتخابی متغیر خواهد بود.

این ورق‌در اجزا مختلف ساختمان، فریم بندی و چارچوب‌ فولادی، اجزای خودرو و پانل مخصوص بدنه، لوله و پروفیل سازی، قفسه سازی و راک، لوازم خانگی و کالای برقی، اجزاء ماشین آلات کشاورزی و نورد مجدد و پوشش دهی کاربرد دارند.

 دیگر خصوصیات شامل موارد زیر می‌باشد:

  •  عرض ورق گالوانیزه: 1000 و 1250 میلی‌متر
  • پوشش ورق گالوانیزه: 100 – 120 – 180 – 220 – 275 میلی‌متر
  •  ضخامت ورق گالوانیزه: از 0.02 میلی‌متر تا 6 میلی‌متر

نمایش بیشتر