پایه نواری روش پی ریزی روی سطح جامد است که به آن فونداسیون روی فولاد نیز گفته می شود. بررسی خاک و اندازه خانه تعیین می کند که آیا این روش مناسب است یا خیر. اغلب یک پاشنه نواری برای خانه هایی که در خاک شنی ساخته شده اند اعمال می شود.

نوارهای پایه نوار ، از بتن مسلح ساخته شده است. بتن برای نیروهای فشاری و فولاد تقویت کننده برای نیروهای کششی عمل می کند. دیوارهای خانه روی این نوارهای پایه تقویت شده قرار می گیرد.

ارتفاع و عرض نوارها توسط آزمایش نفوذ مخروطی (آزمایش خاک) و اندازه ساختمان تعیین می شود. برآورد متداول برای عرض نوار فونداسیون 2.5 تا 3 برابر عرض دیواری است که روی آن قرار می گیرد. این منجر به عرض تقریبی 70 تا 90 سانتی متر می شود.

تأمین مالی استروک

معمولاً برای تقویت پایه نوار از مش استاندارد پایه نواری استفاده می شود. اینها مش تقویت کننده با انتهای پرواز در یک طرف کوتاه هستند. انتهای پروازی اتصال خوبی را با مش پایه پایه نوار زیر تضمین می کند. طول استاندارد 3580 میلی متر و عرض بین 520 میلی متر تا 1120 میلی متر است.

Strokenmatten

آیا به دنبال مش پایه نواری برای فونداسیون خود هستید؟ ما در بورس آهن مش پایه پایه نوار و مش پایه پایه سفارشی را ارائه می دهیم. برای دریافت قیمت میلگرد اطلاعات بیشتر یا سوالات بهتر است با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم بیشتر به شما کمک کنیم.

مستقیم با ما تماس بگیرید