به گزارش وب سایت خبری می متالز:

به گزارش می‌متالز، پنجمین دوره ممیزی عملکرد HSEE شرکت‌های تابعه ایمیدرو توسط مدیریت HSEE سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران انجام پذیرفت و مجتمع فولاد میانه با کسب رتبه اول با امتیاز ۴۰۲/۵ در بین ۴۴ واحد ممیزی شونده از بین واحد‌های فولادی و معدنی در سطح عملکرد عالی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، یکی از اهداف مهم این ممیزی، تدوین و اجرای برنامه‌های مدون در حوزه HSEE و با تاکید بر اهمیت مدیریت ریسک، ارزیابی ریسک به روش‌های HAZID و HAZOP برای اولین بار در واحد‌های فولاد PERED در این مجتمع صورت گرفته است.

گفتنی است مجتمع فولاد میانه با حمایت‌های بی بدیل مهندس عبدی سرپرست مجتمع و همکاری همه بخش‌ها و نهاد‌های پایین دستی و بالادستی، سرمایه گذاری گسترده‌ای در حوزه HSEE انجام داده که بخش عمده‌ای از این سرمایه گذاری‌ها در حوزه محیط زیست و عمده‌ترین آن‌ها احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی می‌باشد. استمرار سیاست‌های مبتنی بر تداوم سرمایه گذاری در این حوزه و همچنین لزوم به‌کارگیری راهکار‌هایی به منظور ارتقاء شاخص‌های HSEE یکی از مهمترین برنامه‌های آتی مجتمع فولاد میانه می‌باشد.

ما بر آنیم تا با اطلاع رسانی سریع و صحیح مربوط به معادن، فلزات و صنایع وابسته آن را در اختیار کارشناسان و شرکت های فعال و مجاز قرار داده تا گامی کوچک در جهت رشد و شکوفایی روز افزون میهن عزیزمان برداشته باشیم.

source