آیا به عنوان سازنده ، آیا مرتباً از مشتری خود سوالی در مورد نقشه های تقویتی خود دریافت می کنید؟ یا ترجیح می دهید طراحی تقویت کننده را برون سپاری کنید؟

در بورس آهن نقشه ها و لیست قطعات واضحی دریافت خواهید کرد ، در وقت خود صرفه جویی می کنید ، احتمال خطا در فرایند سفارش و تولید کمتر است و نصب آرماتور تا حد ممکن ساده است. در مورد کیت ساختمان سازی مجدد ما در زیر بیشتر بخوانید و نحوه عملکرد آن را بیاموزید.

انواع پروژه های عمرانی

شما می توانید برای تقویت انواع اشیاء مختلف ساختمان از بورس آهن یک کیت ساختمانی درخواست کنید: خانه ، ضمیمه خانه ، زیرزمین ، ساختمان صنعتی ، سوله یا بلوک خانه.

بسته کامل با تمام اطلاعات تقویت کننده

سفارشی سازی ، خدمات و کارآیی ؛ به همین دلیل ما کاری را که انجام می دهیم انجام می دهیم. ما آرماتور را به صورت کاربردی و به صورت سه بعدی بر اساس فرم بتن ارائه شده و مقاطع تقویت شده محاسبه شده طراحی می کنیم. در طراحی ، تا حد امکان از قطعات پیش ساخته و مش سفارشی استفاده شده است. نقشه های نمای کلی ، نقشه های تولید ، لیست قطعات / جدول خم شدن ، فایل های ماشین و مدل IFC از طراحی ایجاد شده است. بنابراین مدل IFC تقویت کننده ارائه شده توسط ما می تواند مستقیماً توسط مشتری در مدل BIM استفاده شود.

طرح مونتاژ
طرح مونتاژ تقویت کننده

سفارش و تولید ساده بدون خطای انتقال

با استفاده از کیت ساخت آرماتور ، مشتری شما می تواند سریعتر نقل قول ها را درخواست کند ، دقیق تر محاسبه کرده و به راحتی آرماتور را سفارش دهد. بعلاوه ، احتمال انتقال خطاها به دلیل ارسال فایلهای دستگاه بسیار کمتر است. صرفه جویی در زمان روشن برای مشتری شما!

مش تقویت کننده دستگاه جوش
مش تقویت کننده دستگاه جوش

مونتاژ آسان و شرایط کار خوب

از آنجا که در طراحی تا حد امکان از قطعات پیش ساخته و مش تقویت کننده سفارشی استفاده می شود ، برش ، خم شدن و تقویت اضافی در محل ساخت و ساز مورد نیاز است. این باعث صرفه جویی در وقت می شود و به نیروی متخصص کمتری نیاز دارد. علاوه بر این ، زیرا تنظیمات کمتری در محل ساخت و ساز مورد نیاز است ، ایمنی افزایش می یابد.

این امر به ویژه هنگام اعمال آرماتور برای دیوارها بیشتر صادق است: کمتر روی داربست یا نردبان برای برش و تنظیم بایستید. استفاده از قطعات عمدتا پیش ساخته نیز بار فیزیکی بر روی پردازنده های میلگرد را افزایش می دهد. از آنجا که بستن میلگرد کمتر است ، خم شدن و چرخش مکرر با ساعد نیز کاهش می یابد. به طور طبیعی ، استاندارد بلند کردن در طراحی مورد توجه قرار می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت روزانه میلگرد با ما تماس حاصل مایید