کلاوس کیزبرگ ، مدیر ارشد مالی Thyssenkrupp ، کلاوس کیسبرگ ، اظهار داشت: فولادساز آلمانی Thyssenkrupp Steel Europe نسبت به افزایش قیمت ها تحت مذاکرات قرارداد بلند مدت با مشتریان خوش بین است زیرا دامنه کامل قیمت های بالاتر فولادی در قراردادهای موجود منعکس نشده است.
دریافت هشدارهای ایمیل روزانه ، یادداشت های مشترکین و تجربه خود را شخصی کنید.

یسبرگ در تماس با درآمد پس از نتایج سه ماهه سوم شرکت (آوریل-ژوئن 2021) ، گفت که قرار گرفتن Thyssenkrupp در بازار فولاد فولادی 10 است ، به این معنی که برای قراردادهای بیش از شش ماه طول می کشد تا قیمت های بالاتر فولاد در نظر گرفته شود. به قراردادها
“ساختارهای قرارداد بلند مدت ما به این معناست که افزایش قیمت مواد اولیه و فولاد به درآمدها و درآمدهای ما منجر می شود. علاوه بر این ، محدودیت های موقتی در تولید وجود داشت که عمدتاً به دلیل تقویت کوره بلند 1 در دویسبورگ در سه ماهه سوم ، “گفت کیسبرگ.

کیسبرگ افزود: “تأثیر مثبت بر درآمد حاصل می شود. ما آن را دیرتر از رقبای خود خواهیم دید.”

ارزیابی روزانه Platts برای کویل نورد گرم در 11 آگوست برابر با 1،150 یورو در متر مربع EXW Ruhr بود که از ابتدای سال 2021 تا 465 یورو در متر تن افزایش یافته است.

متوسط درآمد Thyssenkrupp در هر تن متریک از شاخص 129 در Q2 به 140 در Q3 در سال جاری افزایش یافته است.

سفارش در بخش فولاد 2.1 درصد در هر سه ماهه به 2.2 میلیارد یورو افزایش یافته است که 74 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است زیرا سه ماهه قبل به شدت تحت تاثیر کاهش تقاضا ناشی از همه گیری قرار گرفته است.

تولید فولاد خام به دلیل محدودیت های موقت تولید در دوره گزارش 2.3 درصد از Q2 به 2.8 میلیون تن کاهش یافت. محموله های نورد سرد در سه ماهه سوم 1.7 میلیون تن بوده که نسبت به سه ماهه 2 درصد کاهش داشته است اما نسبت به سال قبل 45.8 درصد افزایش داشته است. محموله های نورد گرم از 970،000 تن در سه ماهه دوم به 965،000 تن در سه ماهه سوم امسال و از 545،000 تن در سه ماهه سوم 2020 کاهش یافته است.

واحد فولاد از افزایش تقاضا از صنایع خودروسازی و تامین قطعات و همچنین از مشتریان صنعتی و مراکز خدمات فولاد بهره مند شد.
کیسبرگ گفت ، حمل و تولید در سه ماهه چهارم کاهش می یابد به دلیل تقویت فعلی یکی از کوره های بلند این شرکت که در اواسط سپتامبر به پایان می رسد.

Thyssenkrupp گفت که محدودیت های واردات به اروپا از فروش داخلی در منطقه برای یک سال کامل حمایت می کند ، در حالی که انتظار می رود تقاضای فولاد همچنان قوی باقی بماند.

source