لیست قیمت میلگرد آجدار و شرکت های تولید کننده

برای نمایش لیست مرتبط با هر شرکت بر روی آن کلیک کنید

قیمت میلگرد آجدار و راهنمای خرید

قبل از خرید میلگرد آجدار بهتر است نکات زیر را مرور کنید.

میلگرد آجدار از لحاظ ترکیب شمیایی در سه استاندارد A2 A3 و A4 تولید می شود. قیمت میلگرد در این استاندارد متفاوت است به علت خواص مکانیکی متفاوتی که دارند.

بنابراین پیش از خرید میلگرد آجدار با توجه کاربری،استاندارد مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بهترین قیمت میلگرد آجدار را بپردازین.

در بین این استانداردها استانداردهای A2 و A3 بیشترین کاربرد را دارند. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که تولید کنندگان ایرانی میلگرد در این استانداردها را معمولا در یک شکل ظاهری و هندسه آج تولید میکنند، به همین دلیل پیش از خرید میلگرد به کمک گواهینامه معتبر استاندارد میلگرد را صحت سنجی کنید.

وزن از دیگر نکاتی است  که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید. وزن یک شاخه 12 متری میلگرد در سایزهای مختلف بر اساس استانداردی موسوم به اشتال تعیین شده است.

قیمت میلگرد آجدار | بورس آهن

یک شاخه میلگرد طبق استاندارد باید پس از تولید وزنی مطابق با این استاندارد داشته باشد. هر چه قطر میلگرد بیشتر می شود وزن یک شاخه آن افزایش می یابد.

مطابقت وزن میلگرد با استاندارد اشتال نشان از کیفیت بالای آن محصول است. برای جزئیات بیشتر در خصوص خرید میلگرد روی مقاله راهنمای خرید میلگرد کلیک کنید.

نمایش بیشتر