لیست روزانه قیمت پروفیل

جهت نمایش لیست قیمت پروفیل بر روی دسته مربوطه کلیک کنید

قیمت پروفیل درب و پنجره
قیمت پروفیل صنعتی
قیمت پروفیل مقاطع باز

 پروفیل و معیار های خرید و قیمت آن

قیمت پروفیل با توجه به جنس، ابعاد، شرکت سازنده و کیفیت پروفیل متفاوت است. البته عوامل ذیگر مانند تغییرات نرخ ارز، قیمت در بازار جهانی و عوامل سیاسی نیز بر قیمت پروفیل به شدت تاثیر دارند.

انتخاب و خرید  انواع پروفیل

پروفیل با کیفیت و استاندارد نباید از لحاظ ظاهری هیچگونه نقصی داشته باشد. هر گونه فرورفتگی یا برآمدگی در طول پروفیل به شدت بر کیفیت آن اثر گذار است و سطوح داخلی و بیرونی پروفیل باید کاملا صاف، بدون شکاف و ترک باشد.

درز مکان جوشکاری باید پیوسته و فشرده باشد و هیچ ردی از نقص های مختلف جوش در آن‌ها نباشد.

ضخامت جوش باید در حد ضخامت پروفیل باشد، لازم است ضایعات پروفیل با زاویۀ عمود بر محور آن تراشکاری شده باشد و در دو انتهای پروفیل هیچگونه تغییر شکلی نباشد. حتما در خرید پروفیل به نکاتی ذکر شده به دقت توجه کنید.

تقسیم بندی پروفیل و قیمت گذاری آن

پروفیل های صنعتی

به پروفیل هایی گفته می شود که در صنایع مختلف مانند خودروسازی، نظامی و … به عنوان قطعات و متعلقات صنعتی کاربرد دارند. در پروفیل صنعتی توجه به خواص مکانیکی و الکتریکی اهمیت ویژه ای دارد. از این رو برای خرید پروفیل صنعتی ، دانش فنی و تجربۀ کاری در جایگاه ویژه‌ای قرار می گیرند و قیمت پروفیل صنعتی تابعی از کیفت آن است.

پروفیل درب و پنجره

به پروفیل هایی گفته می شود که اغلب در ساختمان سازی و موارد مرتبط به آن کاربرد دارند. مهم ترین نوع پروفیل های ساختمانی در و پنجره های آلومینیومی و پروفیل های ستونی هستند که خود به چند دسته تقسیم می شوند

  • پروفیل نورد گرم
  • پروفیل نورد سرد
  • پروفیل مرکب

قیمت پروفیل بورس آهن

پروفیل مقاطع باز

پروفیل مقاطع باز با بعد و ضخامت متنوع تولید می شوند. قیمت پروفیلهای مقاطع باز را می توان با توجه به مورد مصرف مصالح ساختمانی برای چارچوب درب از جنس چوب ، ام دی اف و قاب اطراف پنجره روی نمای بیرون ساختمان مرتبط دانست.

(Profile) پروفیل های باز با مقطع Z جهت سقف سالنهای بزرگ مانند سوله، سالن ورزشی، انبار و پارکینگ کاربردهای زیادی دارند.

کاربرد انواع پروفیل

  • پروفیلهای مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده برای در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارها و زمینهای محصور شده و نرده پیاده رو و خیابان بکار می روند.
  • پروفیلهای مربع و مستطیل(قوطی) با مقاطع بزرگتر که معروف به ستونی است موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان سازی دارند این پروفیل ها که در مقاطع مربع ساخته می شوند و ضخامت آنها از ۵/۱ تا ۸ میلی متر است می توانند در ساختن ستون و اسکلت فلزی ساختمانها بکار روند.
  • همچنین اگر این پروفیلها با مشخصات فیزیکی قابل اطمینانی ساخته شوند می توانند در ساختن شاسی تریلرها و نفت کش ها استفاده شوند.
  • از پروفیلهای قوطی مربع و مستطیل در صنایع خودروسازی نیز استفاده می شود.
  • از پروفیلهای قوطی مربع در ساختن پایه میز و صندلی نیز استفاده می گردد.
  • پروفیل هایی که به صورت Z تهیه می شوند اکثراً برای پوشش سقف سوله ها بکار می روند.

پروفیلهای نبشی و ناودانی با روش نورد سرد نیز تولید می شوند. از پروفیلهای نبشی می توان در ساختن چهارچوب درهای بزرگ آهنی و انواع قالب های فلزی بکار رفته در ماشین آلات استفاده کرد. ناودانی های کوچک در مواردی نظیر در کرکره ای مغازه ها بکار می روند.

برای اطلاع از قیمت انواع پروفیل, می توانید به فروشگاه اینترنتی بورس آهن مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

بله . برای تولید پروفیل سبک و پروفیل های خاص با کارشناسان فروش پروفیل تماس بگیرید

بعد از نهایی شدن و انجام امور حسابداری ، بورس آهن نسبت به ارسال سفارش و در نهایت با تایید وزن نهایی تحویل داده خواهد شد

 

قبل از پرداخت فاکتور باید قیمت پروفیل تلفنی تایید شود.

 

بله . خرید انوع پروفیل موجود در محصولات سایت امکان پذیر است